VAR u 98. minutu spasio Hrvatsku: Pobjeda domaćina na Maksimiru protiv Škotske

Hrvatska fudbalska reprezentacija upisala je pobjedu protiv Škotske u grupi jedan Lige nacija, a rezultat je bio 2:1.

FuŠkotska je povela u 32. minuti golom Ryana Christiea, ali je samo tri minute kasnije izjednačio Igor Matanović, što je bio njegov premijerni pogodak u dresu hrvatske reprezentacije.

Potpuni preokret se dogodio u 70. minuti kada je Andrej Kramarić pogodio za 2:1. Bio je to Kramarićev 30. pogodak u hrvatskom dresu.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Škotska je šansu za 2-2 imala u 90. minuti. Nakon lijepe akcije Che Adams je pokušao lob udarcem, ali nije bio do kraja precizan.

Hladan tuš dogodio se u 95. minuti. Zajedničkim snagama su Adams i Jakić zatresli hrvatsku mrežu i uslijedilo je veliko gostujuće slavlje. No, nakon nekoliko minuta VAR pregleda pogodak je poništen zbog ofsajda, a Hrvatska je upisala drugu pobjedu u grupi.

Hrvatska će u utorak od 20:45 sati gostovati kod Poljske gdje igra utakmicu četvrtog kola.