Koza ogrebala dijete u zoološkom vrtu, roditelji zvali hitnu i policiju: “Došli su je uhapsiti”

To je ograđena nastamba u koju posjetitelji mogu ući na vlastitu odgovornost, rekao je Cizelj

Čitatelj hrvatskog portala snimio je neobičnu intervenciju u zagrebačkom Zoološkom vrtu u subotu popodne.

– Šetali smo Zoološkim vrtom, a pored nas odjednom stigla policija. Svi su bili u šoku, pričali su da je policija stigla privesti kozu – ispričao je čitatelj portala 24sata.hr.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Kako su potvrdili iz zagrebačke policije, policajci su stigli na intervenciju po dojavi da je životinja povrijedila malo dijete.

Riječ je o mini kozi koja se nalazila u nastambi „Dječji Zoo“ u koju posjetioci mogu ući i pomaziti životinje. Dijete je, kako su rekli iz policije, povuklo kozu za rog te je ona nakon toga dijete ogrebala. Ogrebotina je, kako su nam potvrdili, bila malena.

Portal je nazvao i direktora Zoološkog vrta, Ivana Cizelja, koji im je također potvrdio nemili događaj.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

– U pitanju su bili posjetioci koji su stranci. Ne znamo tačne okolnosti jer nismo vidjeti taj trenutak. To je ograđena nastamba u koju posjetitelji mogu ući na vlastitu odgovornost. Upozorenje stoji i na ulazu u nastambu. To su vidjeli i policajci. Bila je pozvana i hitna, od strane roditelja djeteta. Iz hitne su kazali kako nema razloga za postupanje. Srećom, ozljeda je bila malena. Kroz tu nastambu godišnje prođe jako puno ljudi, posebno djece. Nažalost, može doći i do ovakvog slučaja. Treba poštivati životinje koje hodaju oko nas, ne ih dirati ako one to ne žele. Ne možemo kontrolirati kako će one reagirati – kazao je direktor Cizelj.

– Ne znam zašto su zvali policiju i hitnu. Vjerojatno su se prepali. Srećom, nikome se nije ništa dogodilo. Ovo je prvi put da sam čuo da je neko zvao policiju u Zoološki. Sve nas je jako zbunilo što se dogodilo – dodao je čitatelj.

Nesretna koza na kraju, srećom, nije završila iza rešetaka.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije