Opasnost u Tuzli: Klizište u blizini cisterne sa tonom plina

 Ugroženo je nekoliko stambenih objekata, a u blizini klizišta u Bukinjskoj ulici se nalazi i cisterna sa oko jednom tonom plina što predstavlja dodatnu opasnost po građane ovog naselja-saopćili su iz Civilne zaštite.

Osim u Tuzli, na području TK aktivirana su klizišta u naselju Kuge u Srebreniku i u Gornjem Hrasnom, općina Kalesija.

Stanje na putevima:

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

M–18 Tuzla – Bijeljina u mjestu Požarnica zbog klizišta, saobraća se usporeno-jednom trakom, u mjestu Seljublje, zabrana prolaska za teretna vozila preko 3,5 tone.

M–4 Tuzla–Šićki Brod u naselju Drežnik, radi izvođenja sanacionih radova otežano saobraćanje, u upotrebi obilaznica u neposrednoj blizini mjesta izbođenja radova.

M–4 Simin Han–Kalesija Zbog aktiviranog klizišta, obustavljen saobraćaj na dionici magistralnog puta (u Babajićima) u funkciji obilaznica preko Dubrava.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije