Кabine za presvlačenje na banjalučkoj plaži kod Zelenog mosta skoro su potpuno uništene, a brojni kupači koji spas od vrućina traže u hladnom Vrbasu apelovali su na nadležne gradske službe da ih obnove.
“Neodgovorni su odvalili vrata na kabinama koje su ranije svim kupačima bile od velike pomoći”, rekao je Srni jedan od redovnih posjetilaca ove plaže.
Кabine su, kaže, gotovo uništene i svaki čas mogu da se obruše, pa bi bilo dobro da ih nadležni obnove i na plaži postave video-nadzor.
- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -
On je kritikovao neodgovorne sugrađane koji noću smeće bacaju svuda, osim u kante i kontejnere.