Damir Nikšić želi biti načelnik "Opšćine Centar"

“Radnim danom od 11:00 – 13:00 h i od 16:00 – 18:00 h, (i po potrebi
duže), a nedjeljom i na roštilju (ako vrijeme posluži). Potrebno mi je
skupiti minimum 200 potpisa. Trebate biti prijavljeni u Općini Centar i
imati sa sobom ličnu kartu/osobnu iskaznicu. Navrnite – ja čekam u
neslužbenom i samoproglašenom glavnom stožderu kampanje”, stoji u
događaju organizovanom na Facebooku.

Inače, u događaju je navedeno kako će prikupljanje potpisa trajati od 11. do 19. maja.

Nikšić
se danas nalazi u Pivnici Sarajevo, odakle je postavio fotografiju na
Facebook uz komentar: “Evo me u nezvaničnom predizbornom štabu. Čekam
potpisnike k'o ozebli sunce. A čekam i sunce. Čim se razljepota – raja
landara. Bolje volje, pa bude i potpisa”.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 


 

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

N1

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije