Obračun navijača i policije u Splitu, zapaljen policijski automobil

 Oko 17 sati na plato iznad nebodera u Karamanovoj ulici, gdje su bila parkirana policijska vozila, jurnula je veća grupa napadača, a prema neslužbenim informacijama radi se o pripadnicima Torcide. Policajce su gađali kamenjem, a u automobil je ubačena zapaljiva naprava.

 

Policija očito nije očekivala ovaj napad jer su navijači na juriš osvojili plato sa automobilima, dok su se snage reda povukle. Prema neslužbenim informacijama, policija je situaciju pokušala smiriti pucajući u zrak.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

Ojačani dodatnim snagama, policajci su uskoro povratili plato, no jedno od vozila već je gutao plamen, zbog čega su na teren morali izaći i vatrogasci.

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

U policiji su vrlo šturi oko ovog incidenta. Potvrdili su nam da provode kriminalističko istraživanje, no ne i koliko su osoba uhitili. Iz splitske policije za portal Index.hr je potvrđeno da su nakon napada liječničku pomoć zatražili jedan policajac i jedna policajka.

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije