Kompanija Mtel: obezbijeđeno preko 350 000 KM za pomoć ugroženima od poplava

Svjesni činjenice da se suočavamo sa velikom štetom od nezapamćenih poplava i da je zaštita života i imovine ljudi najvažniji cilj, odlučili smo da kompanija Mtel donira 150 000 KM za ugrožene od poplava.  Sredstva u iznosu od 100 000 KM će biti uplaćena na namjenski račun za donacije Vlade RS, a 50 000 KM biće iskorišteno za kupovinu dušeka i posteljine za ugrožene porodice.

Već u petak, 16. maja aktiviran je i kratki humanitarni broj 1458 putem kojeg m:tel korisnici mobilne i fiksne mreže jednim pozivom mogu da doniraju 1 KM. I ovoga puta naši korisnici pokazali su da imaju veliko srce, jer je do danas ovaj broj pozvan preko 200 000 puta.      

Podsjećamo da PDV na Mtel kratke humanitarne brojeve ne postoji i da korisnici mogu da pozivaju ovaj broj koliko god puta žele.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Mislimo da je važno da u ovim trenucima svi privredni subjekti shvate nužnost savjesnog i društveno odgovornog poslovanja i pozivamo ih da se pridruže i doniraju sredstva.  

Naš zadatak i dalje će biti omogućavanje nesmetane komunikacije za sve građane u BiH. I u najtežim uslovima kompanija Mtel ulaže ogromne napore da održi funkcionalnost svojih kapaciteta, koji su takođe pretrpjeli velike štete i omogući povezanost i u najugroženijim područjima

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

 

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije