On je posjetio jedan od četiri mostova u gradu Laredo u Teksasu, iako je najavljeno da će otići na granicu SAD i Meksika.
“Mislim da ću pobijediti zahvaljujući glasovima Latinosa… Godinama su hiljade i hiljade Latinosa radili za mene“, rekao je Tramp.
Biznismen, koji ima prilično nekonvencionalne postupke u kampanji, sastao se i sa menadžerom grada Hesusom Oliveresom, za koga je rekao da bi ga rado zaposlio.
- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -
“Mnogo toga se ovdje dešava jer Meksiku ide dobro, onako kako je malo ko zamišljao. Ne znam da li je to dobro za SAD, ali je dobro za Meksiko“, naveo je Tramp, uz napomenu da postoji velika opasnost od ilegalnih imigranata.