Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas s predsjednikom SNSD-a Miloradom Dodikom o, kako je naveo, svim važnim regionalnim pitanjima i temama od značaja za budućnost srpskog naroda.
„Dobar razgovor sa Miloradom Dodikom o svim važnim regionalnim i pitanjima od značaja za budućnost srpskog naroda“, objavio je Vučić na svom Instagram profilu.
Detalji razgovora nisu saopšteni, ali se očekuje da su teme sastanka bile odnosi Beograda i Banjaluke, aktuelna politička situacija u regionu, kao i zajednički projekti i interesi srpskog naroda s obje strane Drine.
- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -