Čeka nas “rolerkoster”: Snijeg, 18 stepeni, pa opet snijeg…

Naredna nedelja biće neobična po tome što bi trebalo da se pripremimo za česte temperaturne oscilacije.

Temperature će se od onih u minusu kretati do čak 18 stepeni i ponovo se vratiti ispod nule, što je pravi temperaturni “rolerkoster” u samo pet dana.

Kako se navodi u najavi objavljenoj na sajtu RHMZ-a, početkom nove sedmice prvo stiže još snježnih padavina, kao i ledena kiša u nekim djelovima zemlje, potom se sredinom nedelje očekuje nagli skok temparature, a zatim u petak ponovo snijeg.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije