The Who i PSB na zatvaranju OI?

Na listi izvođača, koja je danas procurela u javnost i koju u celosti
prenosi tabloid “Dejli mejl”, nalaze se još i Džesi Džej i Rasel Brend,
kao i grupa Queen.

Na otvaranju završne svečanosti naći će se modeli čuvenih znamenitosti
Londona, od Big Bena do London aja i katedrale Svetog Pavla upakovani u
papir koji će pocepati na stotine ljudi. Scene otvaranja biće
inspirisane londonskim špicom sa oko 300 ljudi koji će po pozornici
juriti automobilima, skuterima i biciklima. Potom se očekuje dolazak
devojaka u kupaćim kostimima sa britanskom zastavom.

Na svirci, koja bi trebalo potom da usledi, nastupiće i Eni Lenoks,
Madness, Rej Dejvis kao i bend Pet Shop Boys. Moderne, mlađe muzičare,
predstavljaće grupa Kaiser Chiefs, Emeli Sande, Ed Širan, Tajni Tempa,
kao i One Direction i Fatboy Slim. Rasel Brend će izvesti pesmu “Bitlsa”
– “I Am the Walrus”, kao i numeru grupe Sex Pistols “Pretty Vacant”.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Manekenka Kejt Mos pojaviće se na pisti kako bi predstavila najbolje od
britanske mode zajedno sa koleginicama Naomi Kempbel, Stelom Tenant,
Lili Kol i Džordžijom Mej Džeger.

Šou će zatvoriti The Who, dok će Darsi Basel i 300 članova Krajevskog
baleta igrati dok se olimpijski plamen ne ugasi. Karte za ovaj događaj
prodaju se po cenama od 1.500, 995 i 655 funti.

“Želimo da stvorimo izvanredno, emotivno iskustvo, nešto čega će se
ljudi godinama sećati. Biće to elegantna mešavina britanske muzike”,
rekao je ranije producent ceremonije Gavin Kent.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije