Iako su karte već bile puštene u prodaju Madonin koncert u Zagrebu ipak je otkazan.
Koncert koji je trebao biti održan 11.juna na stadionu Maksimir otkazan je zbog logističkih razloga, tako da će Madona još jedanput zaobići Zagreb.
Svima onima koji su svoje karte već nabavili novac će biti vraćen.
“Nažalost, u svijetu korporativnog biznisa donose se odluke koje su primarne na dobrobit korporacije. U ovom slučaju nismo mogli ići ispod nekih dogovora koje smo imali s domaćim partnerima i preuzeti logističke obveze koje su pred nas naknadno stavljene, a odnose se na način korištenja stadiona. Obzirom na to, zajednička je odluka da bez toga logistički nije moguće organizirati koncert na zadovoljavajući način, koji ne bi donio gubitak svim stranama u projektu. Zato smo koncert morali otkazati. Povrat novca počinje 19.3. i trajat će dok god i zadnji kupac ne dođe po povrat novca za svoju kartu. Znamo da ovakva odluka o otkazivanju može imati uticaj na tržište, ali naša dugogodišnja korektnost prema publici i međusobno povjerenje, sigurni smo, nadvladat će i ovaj izazov, te to povjerenje neće biti narušeno”, rekao je predsjednik uprave Adria Zabave, Vladimir Ivanković.