Na najboljem smo putu da nigde ne stignemo

 

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

* Odavde puca najlepši pogled na svet, ali ni svet nama ne ostaje dužan.

* Ako im ne budemo išli niz dlaku, pustiće nas niz vodu.

* Naoružali smo se samo zato da bismo se odbranili od onih koji su nameravali da nas razoružaju.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

* Malo je reći da se gnušamo ratnih zločina. Mi za njih nećemo ni da čujemo.

* Kako bi policajci bili potpuno sigurni da se begunac nalazi tamo gde su ga locirali, morali su prvo detaljno da pretraže sva druga mesta.

* To je bio tako veliki ratni zločinac da su morali da ga hapse svaki dan pomalo.

* A da smo odmah procesuirali naše ratne zločince, oni bi već bili na slobodi.

* Da bi se postigla ravnoteža u krivici, nevini će morati dodatno da se angažuju.

* Gorući problem je rešen. Sada se posipamo pepelom.

* Mi smo poštena familija. U našoj porodici nema nijednog biznismena.

* A kad budem javno pretio šefu mafije, pažljivo me slušajte, jer neću govoriti dvaput!

* Jedni trabunjaju, a drugi bulazne. Te dve škole mišljenja stalno se sukobljavaju.

* Moraćemo da donesemo novi ustav. Ovaj sadašnji se kosi s našim tumačenjima.

* Zakon o saobraćaju primenjuje se samo u izuzetnim slučajevima. Kad vozač kod sebe nema para ni za piće.

* Kad misao dobije krila, može i glava da odleti.

* Rukopis odaje ruku majstora, a cenzor celog pisca.

* Hajka je demokratski pokret. Svako može da učestvuje.

* Nije pošteno da skribomani stalno budu na margini. Njih je mnogo, a margina je mala.

* Meni nagrade ništa ne znače. Možda bi mi nešto i značile da sam ih dobijao.

* Nagradu za fer-plej dobio je fudbaler koji u toku utakmice nijednom nije šutnuo loptu.

* Žene nam se u sve mešaju. I reč muškost je ženskog roda.

* Ja sam ratno dete. Tata i mama su se stalno svađali.

* Sine, ako još jednom budeš rekao da ti je dosadno u školi, odvešću te u pozorište na neku avangardnu predstavu!

* U godinama sam kada više nemam šta da krijem. Osim godina.

* Čovek mora mnogo čega da se odrekne da bi imao ono što malo ko ima.

* Vrag je odneo šalu, a u svakoj šali ima pola istine.

* Znamo gde đavo spava. Tamo gde je i Bog rekao laku noć.

Preuzeto sa Politika.rs

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije