Kravic trenutno snima film “The Butler” i nalazi se na setu u Nju Orleansu.
Snimanje filma je upravo produženo na predstojeću jesen zbog čega, po ugovoru koji je potpisao sa producentima, mora da ostane u Americi dok se ne okončaju njegove obaveze prema snimanju filma.
Kupljene ulaznice za njegov beogradski koncert, biće važeće i za koncert iduće godine. Naravno, svi koji žele da vrate kupljene ulaznice mogu to učiniti na prodajnom mjestu gdje su ih kupili.
- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -
Kravic je uputio izvinjenje publici zbog ovih nepredviđenih okolnosti, uz nadu da će što prije održati odložene koncerte, među kojima i ovaj u Srbiji.