Lejla Tabak: Preferiram crno-bijelu fotografiju

“Ljubav prema ovoj vrsti umjetnosti sam otkrila prilikom jednogodišnjeg profesionalnog usavršavanja na Akademiji za informacione tehnologije kroz predmet Digitalna fotografija”, kaže Tabak za BUKU.

Svoje radove izlaže na portalima Fotografija.ba i Ekapija.ba, a nekoliko njenih radova bilo je nagrađeno na navedenim portalima. Najveći dosadašnji uspjeh postiže na zvaničnom portalu italijanskog modnog magazina “Vogue”. Do sada je od strane stručnog žirija prihvaćeno i objavljeno njenih 66 fotografija, od kojih je fotografija “All we must across the river” objavljena na naslovnoj strani ovog web portala.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Za fotografisanje koristi obični digitalni fotoaparat Sony, DSC-W220. Preferira crno-bijelu fotografiju, pretežno sa naglašenom crnom pozadinom, dajući na važnosti samo određenim detaljima za koje smatram da ih treba istaknuti.

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vezan tekst

 

Ivana Kapuran: Fotografija je prozor u novi svijet

 

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije