U Klubu studenata Banjaluka sinoć je počela koncertna sezona koja je otvorena nastupom grupe Bad Copy koja je kao i uvijek napravila sjajnu atmosferu u Banjaluci.
Večeras nastupa popularni reper Edo Majka, a za zagrijevanje će biti zadužen banjalučki DJ Woodie.
Posljednji dan NO STRESS FEST-a 19.septembra nastupiće beogradski hardkor/rege/metal sastav “Eyesburn” a za zagrijavanje i after party biće zaduženi Rudgyal B2B Kawiar ( trap,dubstep).
- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -
Ulaznice na dan koncerta 10KM.