Damir Nikšić: Help Posavina (VIDEO)

Gledam TV izvještaje sa terena i u jednoj izjavi jedan stariji čovjek
odgovara na pitanje reportera o stanju u njegovom mjestu: “Dobro je,… s
obzirom kakvi smo.” Nakon toga kratki muk. Reporter ne zna šta da kaže.
Čovjek obrazloži u stilu: “Dobro smo prošli s obzirom kakvi smo ljudi i
kako smo zaslužili…”

Veoma sumoran komentar.

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije