U noći između srede i četvrtka u NBA ligi igrano je 12 mečeva. Nastupili su svi klubovi u kojima igraju srpski igrači, koji su bili bez zapaženog učinka.
Prijedlog grada Banjaluka uslijedio je nakon što su građani, početkom ove sedmice, počeli potpisivati peticiju s ciljem animiranja nadležnih da "Demofest" bude održan i ove godine.
I sam alternativni strip je upao u tu zamku, posumnjao je da se nešto promenilo: „Naše stripove je objavila Narodna biblioteka. Nešto se ipak promenilo.“