‘Još nemamo podatke o tome koliko je polovnih automobila uvezeno od 1. januara. Vidljivo je, međutim, da je postepenim smanjivanjem dažbina došlo do rasta uvoza, jer su automobili postali dostupniji građanima. Činjenica je da i dalje imamo veoma mnogo starih vozila na bh. cestama’ – kazao je za Dnevni avaz portparol Uprave za indirektno oporezivanje BiH Ratko Kovačević.
- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -
- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -