Danas sabor Кonfederacije sindikata u Banskom dvoru

Sabor sindikalnih predstavnika, u okviru Кonfederacije sindikata Republike Srpske na kojem će biti riječi o problemima sa kojima se suočavaju radnici u Srpskoj biće održan danas u Banjaluci.

Tokom Sabora biće razmatrana i usvojena deklaracija sastavljena od zaključaka i zahtjeva svih sindikata, najavljeno je iz Кonfederacije sindikata Republike Srpske.

"Podržaćemo zahtjeve radnika iz svih sektora, koje ćemo uručiti predsjedniku Republike Srpske, predsjedniku Vlade i poslanicima u Narodnoj skupštini. Deklaracija će biti naš osnov za buduće pregovore i kreiranje ekonomske politike za 2020. godinu", navodi se u saopštenju.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Sabor će početi u 17.00 časova u Banskom dvoru. Snimanje kadrova i izjave za novinare predviđene su prije početka Sabora.

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije