WOODLAND Pellets zapošljava 35 radnika i nikad ih opština Drvar nije posjetila!

WOODLAND Pellets uspiješno radi i posluje na području Drvara pune dvije godine i do sad niko iz opštine Drvar nije našao za shodno da posjeti fabriku, vidi proizvodni pogon i pita jel im treba ikakva pomoć.

Proizvodni pogon radi 24/h u tri smjene, upošljava 35 RADNIKA, dnevo proizvode 25 tona peleta. Većina od 90% peleta se izvozi za Italiju a ostatak ide za Sloveniju.

Ovo je jedini primjer u BIH gde jedna opština (Drvar) nije htjela pomoći pokretanje fabrike i zapošljavanje ljudi. Woodland je otvoren samo velikom voljom vlasnika i pomoći Livna na sramotu Drvara.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Već punih deset godina opština Drvar odbija poslovne ponude poslovnih ljudi koje ne bi mogli kontrolisati a koji su željeli investirati u Drvar i pokrenuti privredu. Jer opštini i vlastima nije u interesu da se otvaraju nova radna mjesta ako oni kao vlast neće moći kontrolisati ko će se uopšte moći zaposliti i tako ucjenjivati (tjerati ih da glasaju za njih ili nema posla) jadni narod koji nema nikakve alternative za prezivljavanje i to poslje predstavljati kako svoje dobro djelo.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Pismo Druga Tita

Salaš

Ukrajinski otpor

Svi štampaju novac

Da li nama ima spasa

Primorani

Prinuda za mir

Najčitanije

Pismo Druga Tita

Salaš

Ukrajinski otpor

Svi štampaju novac

Da li nama ima spasa