Svi sve znaju

Osmogodišnja djeca znaju psovati i udarati drugu djecu.Znaju se i po potrebi narugati učiteljici koristeći pritom izraze usvojene od svog seksualno isfrustriranog oca.

Odgajateljice i pedagozi znaju svašta šta struka govori o problematičnom ponašanju kod učenika,znaju i potencijalne uzroke istoga,samo što ne znaju kako bi primjenili svo to silno znanje jer su im,kako kažu zavezane ruke.

Moderni i osvješteni roditelji iste te djece znaju da trebaju vjerovati isključivo svom djetetu a ne tamo nekim mahalušama koje rade po školama ili,ne dao Bog,toj drugoj djeci ili njihovim roditeljima koji očito misle da su˝NJIHOVA DJECA BOLJA OD NAŠE˝.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Zlostavljana djeca znaju da su ona vjerovatno krivci jer samom svojom egzistencijom privlače gnjev NADMOĆNE djece.

A njihovi roditelji,opterećeni nekakvim staromodnim svjetonazorima znaju da vrlo vjerovatno griješe i da od muhe ne trebaju praviti medvjeda.

Društvo najbolje zna koliko će takvoj djeci-tužibabama biti teško da se sutra kao odrasli ljudi uklope u sistem ovakav kakav je.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

I Bog jedini zna hoće li ikada doći vrijeme kada će buling biti neprihvatljiv oblik ponašanja u praksi.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Pismo Druga Tita

Salaš

Ukrajinski otpor

Svi štampaju novac

Da li nama ima spasa

Primorani

Prinuda za mir

Najčitanije

Pismo Druga Tita

Salaš

Ukrajinski otpor

Svi štampaju novac

Da li nama ima spasa