Zbog nepropisnog kretanja kažnjeni pješaci u Banjaluci

 

Policijski službenici Policijske uprave Banja Luka, su 18.01.2022. godine u vremenu od 07,00- 22,00 časova, na području Grada Banja Luke, realizovali akciju pojačane kontrole učesnika u saobraćaju, sa ciljem održavanja i poboljšanja stanja u oblasti bezbjednosti saobraćaja, sa akcentom na ''odnos vozač -pješak'' i nepropisno kretanje pješaka.

Policijski službenici su tokom realizacije akcije učesnicima u saobraćaju ukupno izdali 80 prekršajnih naloga, od čega je vozačima izdato 48 prekršajnih naloga a pješacima su izdata 32 prekršajna naloga.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Policijska uprava Banjaluka apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju zakonske odredbe, a posebno na vozače motornih vozila da ne upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola, jer je vožnja pod uticajem alkohola opasna, te da odgovornim ponašanjem zaštite sebe i druge učesnike u saobraćaju.

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije