Oglasio se gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković.
Kaže da je dobio poziiv na saslušanje: “Upravo sam zaprimio telefonski poziv policije za saslušanje, ali ne žele da kažu razlog saslušanja! Moje zakonsko pravo jeste da znam razlog poziva, u protivnom nisam dužan da se odazovem! Svi ovi pritisci neće nas pokolebati u namjeri da se borimo za našu Banjaluku!”.
Podsjetimo, Stanivuković je danas optužio predsjednika GO SNSD-a Banjaluka Vladu Đajića i predsjednika Skupštine grada Banjaluka Ljubu Ninkovića da stoje iza dojave o bombi u zgradi Gradske uprave Banjaluka.
“Kad su čuli da smo zakazali Skupštinu i da imamo većinu za rebalans budžeta, Đajić i predsjednik Skupštine su dojavili bombu zbog čega svi moramo napustiti zgradu”, objavio je Stanivuković na društvenim mrežama.