Ovaj pacijent je sinoć u 21 sat vozilom Službe hitne pomoći Laktaši dovežen u hitnu prijemnu hiruršku ambulantu te hospitalizovan u banjalučkoj Klinici za torakalnu hirurgiju.
Prema riječima načelnika Klinike dr. Dušana Janičića i glavnog dežurnog ljekara na hirurgiji dr. Milanka Maksića, G.Š., je za sada svjestan, komunikativan i stabilan.
Radi daljeg liječenja i posmatranja ostaje hospitalizovan u Klinici za torakalnu hirurgiju.
Iz policije je ranije saopšteno da je S.N. nožem nanio ubodne rane u predjelu leđa G.Š., u ugostiteljskom objektu “Duo Gracia”.
Napadač je uhapšen i sumnjiči se da je izvršio krivično djelo ubistvo u pokušaju.