Magacini Mozaika prijateljstva prazni: Pomozite da ljudi ne budu gladni za Uskrs, Vaskrs, Bajram, Prvi maj

Udruženje “Mozaik prijateljstva” apeluje da se podrži njihova akcija “Uskrs – Vaskrs – Bajram: Neka nijedan Banjalučanin ne dočeka praznik gladan”.

Cilj ove akcije je da nijedan Banjalučanin ove velike predstojeće praznike, kao ni Prvi maj, Međunarodni dan rada, ne dočeka gladan.

“Ove godine veliki vjerski praznici sve tri konfesije slijede jedan za drugim, u periodu od samo 15 dana, od 17. aprila do 2. maja. ‘Mozaik prijeteljstva’ nastoji da, kao i ranijih godina, za svoje korisnike upriliči praznični ručak, na svaki od ovih praznika, ali magacini javne kuhinje su prazni, nemamo hrane”, poručili su iz Mozaika prijateljstva.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Pozivaju sugrađane, organizacije i društveno odgovorna preduzeća da im pomognu, kao i do sada.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije