Kuma prijavila zločin u Doboju, vidljivi tragovi krvi na krevetu u kući…

Nestanak Saše Kulišića, koji je brutalno ubijen na Preslici, prijavila je juče oko 11.50 kuma žene A. K. jer je vidjela da ona i muškarac izlaze iz kuće u Ulici Miloša Obilića i da su u kući vidljivi tragovi krvi.

“Oko 11 i 50 sati obavješteni smo od strane kume osobe K.A. koja je osumnjičena za ovo ubistvo da su vidljivi tragovi krvi na krevetu u kući i da su maloljetna djeca u kući, prvobitno se mislilo da se radi o nasilju u porodicu, obaviješten je centar za socijalni rad gdje su djeca zbrinuta, zatim u 13.50 dobijamo dojavu da je pronađeno tijelo na izletištu Preslica, ruke muškarca K.S. vezane na leđima špagom i selotejp sivom trakom, kao i noge, takođe preko usta i očiju selotejp traka”, rekao je ovo načelnik PU Doboj Slobodan Radinković na konferenciji za novinare Policijske uprave Doboj, za koju vlada veliki interes i kojoj je prisutan veliki broj novinara.

U kući su ostala maloljetna djeca.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

On je dodao da je juče u 13.50 građanin prijavio da se na Preslici u šumi pronađeno tijelo.

‘Ruke su bile vezane na leđima i špagom”, naveo je Radinković.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije