Doboj: Radnici m:tel-a odbili evakuaciju

 Dvadeset i jedan zaposleni iz kompanije Mtel iz Izvršne jedinice Doboj, od kojih i jedna žena, činili su sve što je u njihovoj moći i uložili nadljudski napor, kako poplavom pogođeno stanovništvo Doboja ne bi bilo odsječeno od svijeta. 

 

Pripadnici policilje i civilne zaštite u nekoliko navrata su pokušavali u TK Centar Doboj prebaciti agregat kako bi mobilna telefonija bila održana. Svaki put ponudili su radnicima da ih evakuišu, ali su oni odbili.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

“Znali smo samo jedno, da mobilna mora ostati u funkciji. Bili smo bez struje, promrzli. Pokušavali su nam dostaviti vodu i hranu u par navrata, ali bezuspješno. Ni u jednom trenutku nismo razmišljali o odlasku”, izjavila je Slađana Stjepanović, rukovodilac IJ Doboj i jedina žena ovog herojskog tima.

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Dežurne službe kompanije Mtel u vrijeme trajanja elementarnih nepogoda, velika su podrška svim angažovanim snagama koje se bave spašavanjem stanovništva i očuvanjem vitalne infrastrukture države i ulažu velike napore kako bi se na područjima pogođenim poplavama svim korisnicima, bez izuzetka, omogućila komunikacija, koja je u ovakvim slučajevima od vitalnog značaja za stanovništvo.

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije