Aktivirali "kašikaru" i zajedno otišli u smrt

Kako se saznaje na licu mjesta, ovo dvoje mladih su najvjerovatnije izvršili samoubistvo aktiviranjem ručne bombe – “kašikare”.

Bijeljinska policija radi na uviđaja ovog tragičnog događaja.

Tragedija se dogodila oko 13.00 sati u stanu na četvrtom spratu zgrade.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Portparol CJB Bijeljina Aleksandra Simojlović potvrdila je da je uviđaj u toku i da je na lice mjesta izašao dežurni okružni tužilac.

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije