Uhapšen Vehid Murić koji se sumnjiči za trostruko ubistvo u Podgorici: Objavljena i prva fotografija nakon hapšenja

Vehid Murić, koji se sumnjiči da je u Podgorici ubio trojicu muškaraca, među njima i K. M. iz Srbije, uhvaćen je na području Rožaja.

Kako se može vidjeti na fotografiji, policija ga je oborila na tlo i stavila mu lisice na ruke. Murić je uhapšen nakon višesatne potrage.

Kako je saopćeno iz policije, on je lociran u užem gradskom jezgru Rožaja, na otvorenom prostoru.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

“Sumnja se da je V. M. prethodno, u podgoričkom naselju Stari Aerodrom, lišio života tri lica: D. H. (27) i N. H. (34) iz Rožaja, kao i K. M. (55), državljanina Republike Srbije iz Novog Pazara”, navodi se iz policije.

Kako se ističe, osumnjičeni Murić će uz krivičnu prijavu biti sproveden Višem državnom tužilaštvu u Podgorici na daljnju nadležnost. 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije