Tenzije ispred Skupštine Srbije: Poletjelo nekoliko dimnih bombi i flaša, policija razdvaja dvije grupe građana

Zbog okupljanja na uglu Takovske ulice i Bulevara kralja Aleksandra radi pružanja podrške Dijani Hrki koja je danas započela štrajk glađu, saobraćaj je onemogućen kroz Takovsku ulicu, a gužve su i u Kneza Miloša. Ispred Skupštine okupile su se i pristalice vlasti.

Kasnije tokom večeri poletjelo je i nekoliko dimnih bombi i flaša, piše Blic.

Na uglu Takovske ulice i Bulevara kralja Aleksandra, Dijana Hrka je danas započela štrajk glađu. Na raskrsnici odakle se obratila medijima više nije moguće proći automobilom.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Poletjelo nekoliko dimnih bombi i flaša

Ispred Skupštine poletjelo je nekoliko dimnih bombi i flaša.

Policija trenutno razdvaja dvije grupe.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Pristalice vlasti okupile se ispred Skupštine

Oko 18 sati ispred Skupštine Srbije okupile su se i pristalice vlasti.

Dvije grupe razdvaja kordon policije.

Blokirana raskrsnica, policija zatvorila dio Kneza Miloša

Raskrsnica koja spaja Takovsku ulicu, Kneza Miloša, Bulevar kralja Aleksandra i Trg Nikole Pašića blokirana je za saobraćaj.

Policija je zatvorila dio Kneza Miloša u smjeru ka Skupštini, a kako se može vidjeti na gradskim kamerama, na tom potezu nema vozila i to u oba smjera.

Među okupljenima je bivši košarkaš Vladimir Štimac koji predvodi demonstrante. On je preko društvenih mreža „pozvao cijelu Srbiju da dođe ispred Skupštine“.

Viđeni su i glumci Hana Selimović, Tihomir Stanić i Bojan Dimitrijević, kao i narodni poslanik Zeleno-ljevog fronta Dobrica Veselinović i predsjednik Demokratske stranke Srđan Milivojević.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije