OFF DUTY DAY – PRESS KONFERENCIJA ODRŽANA U HOTELU ZEPTER PALACE

U hotelu Zepter Palace danas je održana press konferencija povodom predstojećeg OFF DUTY DAY događaja, koji će biti upriličen 26. oktobra u Banjoj Luci.

Predstavnicima medija obratili su se Matija Cvek i predstavnici OFF DUTY DAY tima, koji su najavili bogat dnevni i večernji program osmišljen za sve one koji žele da makar na jedan dan pritisnu pauzu i posvete se sebi.

OFF DUTY DAY spaja radionice, kreativne zone, trenutke opuštanja i večernji koncert Matije Cveka, uz cilj da inspiriše posjetioce da pronađu ravnotežu između obaveza i odmora.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

„OFF DUTY DAY je naš mali podsjetnik da je sasvim u redu zastati i napuniti baterije. Želimo da ljudi tog dana osjete koliko je važno da sebi daju vrijeme – bez grižnje savjesti“, poručili su iz OFF DUTY DAY tima.

Matija Cvek istakao je zadovoljstvo što će biti dio ovog projekta i najavio poseban muzički nastup kojim će zatvoriti dan posvećen odmoru, kreativnosti i dobrim vibracijama.

OFF DUTY DAY biće održan 26. oktobra 2025. godine u Banjoj Luci, a radionice i koncert već su privukli veliku pažnju javnosti.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije