Nekoliko stotina građana tražilo je pravdu za Davida, a dio njih se obratio okupljenima zahtjevajući od nadležnih da progovore i otkriju ko je kriv za smrt nesretnog mladića.
- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -
Danas je tačno mjesec dana od kako je David nestao, na šta su posjetili i govornici na skupu.
Rečeno je i da još uvijek od nadležnih nema nikakvih informacija, te zatraženo da se svi umješani u ovoj slučaj javno izjasne i kažu šta znaju.
- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -
Okupljeni su još jednom pozvali sve građane RS i BiH da u subotu 21. aprila prisustvuju velikom skupu građana u Banjaluci pod nazivom “Banjaluka se budi”, koje će biti održano od 18 sati.