Opozicija nastavila bojkot Željke Cvijanović

Poslanici SDS-a, PDP-a, NDP-a, SRS-a i Napredne Srpske od početka mandata aktulene Vlade bojkotuju obraćanje Cvijanović još od “afere kupovina poslanika”, odnosno, kako smatraju, potvrde autentičnosti audiosnimka na kojem ona govori o toj “aferi”.

Iako opozicija nije bila u skupštinskoj sali, Cvijanović je odgovarala na pitanja poslanika iz vladajuće većine.

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije