Edo Maajka večeras u KSB-u u okviru No Stress Fest-a!

U Klubu studenata Banjaluka sinoć je počela koncertna sezona koja je otvorena nastupom grupe Bad Copy koja je kao i uvijek napravila sjajnu atmosferu u Banjaluci.

Večeras nastupa popularni reper Edo Majka, a za zagrijevanje će biti zadužen banjalučki DJ Woodie.

Posljednji dan NO STRESS FEST-a 19.septembra nastupiće beogradski hardkor/rege/metal sastav “Eyesburn” a za zagrijavanje i after party biće zaduženi  Rudgyal B2B Kawiar ( trap,dubstep).

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Ulaznice na dan koncerta 10KM.

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije