Popularna "Bombica" stiže u BiH

Jelen pivo zajedno sa svojim ljubiteljima slavi lijepe trenutke i stvara uspomene kojih se rado sećamo. Jedna od tih uspomena je i “novo pakovanje”, inspirisano ambalažom i replikom identične etikete iz 80-ih godina.

Stara vremena su “oživljena” u “novoj” flaši Jelen Piva koja je lansirana ovog proljeća, a predstavlja jednu od najljepših pivskih flaša prema mišljenju ljubitelja piva. Pored flaše iz 80-ih godina, nova etiketa je identična replika etikete Jelen Piva iz 80-ih godina. Samo nekoliko gutljaja hladnog Jelena biće dovoljno da vas vrati u zlatna vremena.

Bombica je već osvojila region o čemu svjedoče i brojne pohvale medija i korisnika društvenih mreža kojima je ovakvo pakovanje pružilo potpuno novo iskustvo uživanja u omiljenom napitku.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

“Sigurni smo da će svi ljubitelji Jelen piva s radošću dočekati novu-staru ambalažu svog omiljenog brenda, jer je njen izgled, kao i ukus koji krije, neodoljiv”, istakao je Zlatko Nojkov, marketing menadžer Molson Coorsa za BiH. 

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije