Sjednica Doma naroda prekinuta zbog nedostatka kvoruma

 Bariša Čolak, predsjedavajući Doma naroda BiH  konstatovao je da nisu prisutna po najmanje tri predstavnika iz svakog naroda i da nema uslova za njeno održavanje.

“U što kraćem roku sazvaćemo novu sjednicu kad se za to steknu uslovi”, rekao je Čolak i dodao da je kontaktirao predstavnike svih klubova kako bi se pokušali otkloniti nastali problemi u funkcionisanju Doma naroda.

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije