Rukometašice Norveške osvojile su naslov olimpijskih prvakinja

Najefikasnije u reprezentaciji Norveške bile su Sulland sa 10 i Alstad
sa pet golova, dok su Crnu Goru, koja je osvojila prvu olimpijsku
medalju, predvodile Bulatović sa 10 i Popović sa pet pogodaka.

Bronzanu medalju osvojile su Španjolke, koje su u meču za treće mjesto nakon produžetaka savladale Koreju sa 31:29.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije