Srbija uzela zlato u vaterpolu!

Ovo je bila repriza EP iz 2008. godine kada su Crnogorci u Malagi osvojili istorijsko zlato. Srbija nije bila prvak Evrope od 2006. godine, a pored srebra od prije četiri godine, prije dvije je bila bronzana u Zagrebu.

Srbija se do sada sa Crnom Gorom sastajala 11 puta – sedam puta je pobijedila, a četiri puta izgubila. Bronzu u Ajndhovenu osvojila je Mađarska.

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

 

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

 

 

 

 

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije