Studenti Poljoprivrednog fakulteta odgovorili Vučiću: „Raspisivanje izbora – jedina akcija koja bi nas iznenadila“

Na zvaničnom X nalogu Poljoprivrednog fakulteta u Beogradu pojavila se prva reakcija studenata u blokadi na današnje obraćanje predsjednika Srbije Aleksandra Vučića.

„Raspisivanje izbora – jedina akcija koja bi nas iznenadila“, naveli su studenti u saopštenju.

U sljedećoj objavi dodali su i: „Država je pobijedila – djeca su prebijena ili u zatvoru“.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Podsjećamo, Vučić je danas izjavio da će građani Srbije u naredna tri ili četiri dana „vidjeti svu odlučnost države Srbije“ u odgovoru na proteste.

„Šta je bilo ono u Novom Sadu i Valjevu ako nije terorizam? Čisti, neću da ga nazivam težim imenom… Činiće vam se narednih dana da smo se ponegdje kao država sklonili i povukli, da ne postojimo. U jednom trenutku vidjećete svu odlučnost države Srbije“, rekao je Vučić.

Na pitanje da li je moguće uvođenje vanrednog stanja, predsjednik Srbije je odgovorio da je to „krajnja mjera“ koja zasad nije razmatrana.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije