SDPS: Ljajić ulazi u vladu

Ljajić će tu odluku i saopštiti na konferenciji za novinare u 13 časova.

SDPS je održao sednicu Predsedništva na kojoj je doneta odluka o tome hoće li ta stranka ući u novu vladu Srbije koju će činiti SNS, SPS-PUPS-JS i URS.

Predsedništvo DS odlučilo je juče da ne podrži ulazak Milice Delević i lidera SDPS Rasima Ljajića u novu vladu Srbije.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Ljajić je Tanjugu rekao da je obavešten o jučerašnjoj odluci demokrata i da će njegov odgovor uslediti danas, nakon sastanka Predsedništva SDPS.

On je naglasio da je dobio i konačnu ponudu mandatara za sastav nove vlade Ivice Dačića i v.d. predsednika SNS Aleksandra Vučića da u novoj vladi bude potpredsednik i ministar za ekonomske odnose sa inostranstvom, trgovinu, turizam i telekomunikacije.

“Ponuda Vučića i Dačića je više nego korektna”, rekao je Ljajić.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Predsednik Stranke demokratske akcije Sandžaka Sulejman Ugljanin kaže da će biti ministar za održivi razvoj nedovoljno razvijenih područja Srbije u novoj vladi.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije