Međunarodni dan tolerancije u Banjaluci

“Kroz izložbu fotografija riječanke Tinke Kalajžić  i projekciju filma „To je naše dijete“ Elme Islamović, predstaviće se različite aspekte tolerancije. Takođe, posjetioci će prilikom posjete DKC „Incel“ imati priliku da se upoznaju sa radom i funkionisanjem centra”, saopšteno je iz UNSA Geto.

 

Tinka Kalajžić u svojih 26 proživljenih godina – shvatila je da najviše gušta u skitnjama po još neotkrivenim zemljama, fotkanju dragih joj motiva, plesanju, pjevanju, crtanju, snimanju videa & učenju sviranja novih instrumenata.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Nedavno je preselila u kanadski Vancouver gdje je naučila puno toga o sebi i životu… Kao što to obično i biva kada odlučiš napraviti rez i preseliti u nepoznato. Trenutno štedi i sprema se na istraživanje Centralne i Južne Amerike.

 

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije