Crnadak formiranje nove Vlade uporedio sa scenom iz Titanika: “Muzika svira, BROD TONE”

Šef Kluba poslanika PDP u NS RS Igor Crnadak, aktuelnu političku situaciju u Republici Srpskoj uporedio je sa scenom iz filma “Titanik”.

Imenovanje mandatara koji to nije, od strane predsjednika koji to nije, konsultacije o Vladi, izjave stranaka o njihovom učešću, najavljena sjednica Narodne skupštine o “izboru Vlade”. Zar vas to ne podsjeća na muziku sa Titanika, koja nastavlja da svira i kad brod uveliko tone upitao je Crnadak na društvenim mrežama

Milorad Dodik, kojem je CIK oduzeo mandat predsjednika, imenovao je donedavnog ministra poljoprivrede Savu Minića za mandatara nove Vlade Republike Srpske. 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 Minić je, nakon što je juče održao niz sastanaka za liderima stranaka vladajuće većine, danas nastavio konsultacije sa socijalnim partnerima.

On je izjavio da će vlada biti formirana “za period od godinu dana” i da će određeni broj aktuelnih ministara biti i u novom sazivu, imajući u vidu da su već uključeni u realizaciju važnih projekata koje je neophodno završiti.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije