Bijeljina: Za nepun sat tri lažne dojave o bombi

 U 23.23 časova sinoć nepoznati muškarac telefonom je prijavio policiji da je postavljena bomba u ugostiteljskom objektu “Kafanska vrata”.

 

Potomo je u 23.31 časova nepoznati muški glas dojavio da je postavljena bomba u objektu “Ajs bar” u centru grada, koja će eksplodirati za jedan čas.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

 

U četiri minute poslije ponoći nepoznati muškarac prijavio je policiji da je bomba postavljena u diskoteci “Insomnija”.

 

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Po svim prijavama policija je evakuisala ljude i obezbijedila prilaze ovim objektima, a nakon izvršenog pregleda utvrđeno je da su dojave o postavljenim bombama bile lažne.

 

Iz CJB-a su ponovo upozorili da je svako lažno prijavljivanje krivično djelo za koje je propisana kazna od novčane do kazne zatvora, a građanima je upućen apel da pokažu maksimalnu ozbiljnost da se ovakvi slučajevi ne bi ponavljali.

 

 

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije