NASA snimila svemirski brod veliki kao Ajdaho (VIDEO)

 Video-snimak postavljen na YouTube prikazuje originalnu NASA fotografiju Sunca koju je 15. jula 2015. zabilježila Solarna i heliosferična opservatorija (SOHO), letjelica koja proučava Sunce i dešavanja na njemu.

“Ovaj NLO je fantastičan! Svaki put kad pokušam da pitam NASA o ovim NLO (objektima) preko Tvitera, ignorišu me. Nikada mi nisu odgovorili i odbijaju da razgovaraju o ovim gigantskim neidentifikovanim letećim objektima u blizini našeg Sunca”, piše u saopštenju sajta koji je posvećen potencijalnim uočavanjima NLO na našoj planeti ili iznad nje.

Prema ovom portalu, čiji je slogan “Istina je nadohvat ruke” (koji podsjeća na “Istina je tamo negdje” iz popularne serije “Dosije iks”), navodna vanzemaljska letjelica je približno veličine američke savezne države Ajdaho (216.000 kilometara kvadratnih).

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Portal je citirao svjedoka koji je rekao da je ovaj objekat, koji svakako nije svemirski kamen ili dio svemirskog otpada, “ima strukturu, a to što ga NASA odbacuje kao da nije ništa uvreda je za ljudsku inteligenciju”.

“Ako već objavljuju podatke, moraju da očekuju da će lovci na NLO da pronalaze anomalije i da ih dijele”, kažu pobornici teorije o postajanju žavota “tamo negdje”.

Čini se da je naša planeta popularna turistička destinacija za vanzemaljce, sudeći prema sajtu ovih svemirskih entuzijasta. Njegovi korisnici zabilježili su 113 lica vanzemaljaca na Zemlji i 231 građevinu na Mjesecu. Sajt kaže da su shvatili zbog čega NLO prave krugove u žitnim poljima i kako su vanzemaljski brodovi povremeno “uhvaćeni” u živom televizijskom programu.

- TEKST NASTAVLJA ISPOD OGLASA -

Projekat SOHO je saradnja između Evropske svemirske agencije (ESA) i američke Nacionalne vazduhoplovne i svemirske administracije (NASA). Lansiran 1995. godine, projekat je dizajniran da izučava unutrašnju strukturu Sunca, njegovu atmosferu i porijeklo Sunčevog vjetra – jonizovanog gasa koji “duva” širom Sunčevog sistema. Projekat je postao i najbolji pronalazač kometa, sa više od 2.700 zabilježenih kometa od početka posmatranja.

NAJNOVIJE

Ostalo iz kategorije

Najčitanije